GEDİK EĞİTİM VAKFI (GEV)

Gedik Eğitim Vakfı, 1994 yılında kurulmuş olup kaynak teknolojileri konusunda bugüne kadar 33500 kişiye eğitim vermiş, sosyal sorumluluklar kapsamında Milli Eğitime kazandırdığı çeşitli okullar ve diğer hizmetleri nedeniyle Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından “Üstün Hizmet Ödülü”ne layık görülmüştür.

Gedik Eğitim Vakfı, 2008 yılında Uluslararası Kaynak Enstitüsü ( IIW – International Institute of Welding ) Türkiye Sorumlu Üyeliğine seçilmiş olup ulusal amaçlar ve bütünlük içinde faaliyetlerini yürütmektedir. www.gedikegitimvakfi.org.tr

GEDİK TEST MERKEZİ

Gedik Test Merkezi Eğitim, Belgelendirme ve Endüstriyel Hizmetleri (GTM), bir Gedik Eğitim Vakfı iktisadi, işletmesi olup; İstanbul Anadolu Yakasında, Şeyhli – Pendik bölgesinde, GEV tesislerinde kurulmuş ve organize olmuştur.

Gedik Test Merkezi, sahip olduğu uluslararası standartlardaki modern laboratuvarları, eğitim sınıfları, yeterli cihaz ve ekipmanları, alanında uzmanlaşmış teknik ve eğitmen personeliyle Tahribatlı-Tahribatsız Muayene ve Mühendislik hizmetleriyle tercih edilen bir kuruluştur.

 


Gedik Test Merkezi İletişim Bilgileri

Adres : Ankara Cad. No: 306 34913 Şeyhli – Pendik/İstanbul
Tel : +90 216 378 79 41
Fax : +90 216 378 20 44

Mail Adresi : [email protected]
Web Sitesi : www.gediktest.comDaha Büyük Görüntüle