Gedik Holding, Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği (KBSB)’ne üyeliği kapsamında KBSB bünyesinde yer alan firmalara 21 Haziran 2016 tarihinde Ankara Rixos Hotel’de bir iftar yemeği düzenledi.
İftar yemeği sırasında KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ahmet İlhan ve Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’in hoş geldiniz konuşmaları ile başlayan gece Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın Holding faaliyetlerini anlatan sunumu ile devam etti.
KBSB ve Gedik Holding arasında bir de İş Birliği Protokolü imzalandı.
İş Birliği Protokolü, Gedik Holding bünyesinde yer alan Gedik Eğitim Vakfı (GEV) ile Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği (KBSB) arasında KBSB üyelerinin kaynak ve vana teknolojileri başta olmak üzere çeşitli teorik ve pratik öğrenim gereksinimlerine yönelik T.C Gedik Üniversitesi ve diğer eğitim ve sertifikalandırma kurumlarının faaliyetlerini ve işbirliğini hedeflemektedir.  Gedik Eğitim Vakfı ve Gedik Üniversitesi bünyesindeki kaynak, NDT, robotik uygulamarı kapsayan uzmanlık alanlarında KBSB üyelerinin talepleri yönünde farklı süre ve periyotlarda eğitimler, seminerler, çalıştaylar düzenleyerek üye firmaların elemanlarının güncel teknik ve sosyal bilgilerle desteklenmesine katkı sağlamayı amaçlanmaktadır.