GEDİK DÖKÜM VE VANA, VALVE WORLD 2014 VANA VE TEKNOLOJİLERİ  FUARINDAYDI

Sektörünün önde gelen firmalarından Gedik Döküm ve Vana Aş, Valve World Expo 2014 fuarında yeni işbirliklerinin kapılarını açacak görüşmeler gerçekleştirdi. 

2-4 Aralık Tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Valve World Expo 2014 Vana ve Teknolojileri fuarına katılan Gedik Döküm ve Vana,  fuarda “Termo” markalı geniş ürün yelpazesi, sektöre çözüm sunan yenilikçi teknolojileri  ve hizmetleriyle yer aldı.

Pek çok katılımcı ve profesyonelin bir araya geldiği fuarda, sektöre yönelik inovatif çözümler sunan tedarikçi firmalarla katılımcılar arasında yeni iş ilişkileri oluşturdu.

15.700 m²’lik alanda vana ve bu ekipmanlara ait tüm yan ürünlerinin sergilendiği ve 50’den fazla ülkeden 10.000’in üzerinde ticari ziyaretçi katılımı ile gerçekleştirilen fuarda,  Hol 4 C48 no’lu stand’ta yer alan Gedik Döküm ve VanaTermo” markalı geniş ürün yelpazesi, vana ve armatürleri ile dikkat çekti.

Firma yöneticileri, pazarlama ve satış personelinin tam kadro katıldığı fuarda, firma temsilcilerimiz sundukları ürün ve hizmetleri tanıtırken yeni iş ortaklıklarının kapısını açacak görüşmeler de gerçekleştirdi.