Gedik Kaynak, Gedik Döküm ve Vana Bayi Toplantısı, 23-25 Aralık tarihleri arasında “El Birliği ile Daha Güçlü bir Gelecek” sloganıyla Antalya Adalya Elit Otel’de Üst yönetim, satış ekibi ve bayilerin yoğun katılımında gerçekleştirildi.

Gedik Kaynak ve Gedik Döküm firmalarının bayilerini bir araya getiren toplantıda 2016 yılına yönelik değerlendirmeler yapılırken 2017 yılı için de kısa ve uzun vadede hedefler belirlendi.

Toplantılar, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik ve Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak’ın “Açılış” konuşmaları ile başladı. Hülya Gedik konuşmasında “Gedik olarak kazandıklarımızı gerek döküm’de gerek kaynak’ta ve eğitim de yatırıma dönüştürüyoruz. Hendek’te sahip olduğumuz 25.000 metrekarelik alan üzerine yaptığımız yatırım, kaynak alanında bu zamana kadar yapılmış en büyük yatırımdır” dedi. Gedik Holding Ceo’su Dr. Mustafa Koçak ise Gedik Kaynak ve Gedik Döküm ve Vana olarak 2016 yılı için gerçekleştirilen faaliyetlerden ve 2017 yılı hedeflerinden bahsetti.

Toplantılar sonrasında, bayilere Yetkili Satıcı Belgeleri ve Teşekkür Plaketleri verildi. Aynı zamanda Türkiye genelinde satış ortalamalarında Türkiye genelinde ve kendi bölgelerinde ilk 3’e giren bayilere plaketleri ve hediyeleri takdim edildi.

2017 yılında da karşılıklı güven ve uzun süreli işbirliği esasına dayalı iş ortaklığı modelini sürdürecek olan Gedik Kaynak, Gedik Döküm ve Vana ekibi ve bayileri günün sonunda gerçekleştirilen Gala Yemeğinde keyifli saatler geçirdiler.

Gala Yemeğine Gedik Holding ailesi üyelerinden oluşan Gedik Korosu’nun seslendirdiği Türk Pop, Türk Halk ve Türk Sanat Müziğinden eserler okudukları koro ve solo performanslar damgasını vurdu.